Paypal API (7.x-1.2-beta4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Default currency
vi: Tiền tệ mặc định

en: Cost
vi: Trị giá

en: Quantity
vi: Số lượng

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Create
vi: Tạo

en: Default cost
vi: Phí mặc định
