Paypal API (7.x-1.2-beta5) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Default currency
af: Verstek geldeenheid

en: Cost
af: Koste

en: Quantity
af: Aantal

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Create
af: Skep
