Paypal API (7.x-1.2-beta5) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Default currency
el: Προεπιλεγμένη ισοτιμία

en: Cost
el: Κόστος

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Create
el: Δημιουργία

en: Default cost
el: Προεπιλεγμένο κόστος

en: Your email address
el: Η διεύθυνση email σας
