Paypal API (7.x-1.2-beta5) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Currency
fi: Valuutta

en: Default currency
fi: Oletusvaluutta

en: Cost
fi: Maksu

en: Quantity
fi: Määrä

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Create
fi: Luo

en: Your email address
fi: Sähköpostiosoitteesi

en: edit configuration
fi: muokkaa asetuksia
