Paypal API (7.x-1.2-beta5) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Currency
hr: Valuta

en: Default currency
hr: Predefinirana valuta

en: Cost
hr: Trošak

en: Quantity
hr: Količina

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Create
hr: Stvori
