Paypal API (7.x-1.2-beta5) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Cost
te: ధర

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Create
te: సృష్టించు
