Paypal API (7.x-1.2-beta5) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Currency
tr: Para birimi

en: Default currency
tr: Varsayılan Para Birimi

en: Cost
tr: Maliyet

en: Quantity
tr: Miktar

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Create
tr: Oluştur

en: Default cost
tr: Öntanımlı maliyet

en: Your email address
tr: E-posta adresiniz

en: Cancel URL
tr: İptal URL'si

en: edit configuration
tr: yapılandırmayı düzenle
