Paypal API (7.x-1.2-beta6) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Currency
da: Valuta

en: Default currency
da: Standardvaluta

en: Cost
da: Omkostning

en: Quantity
da: Mængde

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Create
da: Opret

en: Default cost
da: Standardomkostning

en: Your email address
da: Din e-mail-adresse

en: Developer settings
da: Indstillinger for udviklere
