Paypal API (7.x-1.2-beta6) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Currency
de: Währung

en: Default currency
de: Standardwährung

en: Cost
de: Kosten

en: Quantity
de: Anzahl

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Create
de: Erstellen

en: Save these settings
de: Diese Einstellungen speichern

en: Default cost
de: Standard Kosten

en: Your email address
de: Ihre E-Mail-Adresse

en: Developer settings
de: Entwickler-Einstellungen

en: Edit this content type
de: Diesen Inhaltstyp bearbeiten

en: edit configuration
de: Konfiguration bearbeiten
