Paypal API (7.x-1.2-beta6) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Currency
sv: Valuta

en: Default currency
sv: Förvald valuta

en: Cost
sv: Kostnad

en: Quantity
sv: Antal

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Create
sv: Skapa

en: Default cost
sv: Förvald kostnad

en: Your email address
sv: Din e-postadress
