Paypal API (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Create
eu: Sortu

en: Your email address
eu: Zure posta elektronikoa

en: Developer settings
eu: Garatzaile ezarpenak
