Paypal API (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Default currency
is: Sjálfgefinn gjaldmiðill

en: Cost
is: Kostnaður

en: Quantity
is: Magn

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Create
is: Stofna
