Paypal API (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Currency
it: Valuta

en: Default currency
it: Valuta predefinita

en: Cost
it: Costo

en: Quantity
it: Quantità

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Create
it: Crea

en: Default cost
it: Costo predefinito

en: Your email address
it: Il tuo indirizzo e-mail

en: edit configuration
it: modifica configurazione
