Paypal API (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Currency
ru: Валюта

en: Default currency
ru: Валюта по умолчанию

en: Cost
ru: Стоимость

en: Quantity
ru: Количество

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Create
ru: Создать

en: Item name
ru: Название пункта

en: Save these settings
ru: Сохранить эти установки

en: Default cost
ru: Цена по умолчанию

en: Your email address
ru: Ваш адрес электронной почты

en: edit configuration
ru: редактировать настройки
