Paypal API (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Currency
ca: Moneda

en: Default currency
ca: Moneda per defecte

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Create
ca: Crea

en: here
ca: aquí

en: Default cost
ca: Cost predeterminat

en: Your email address
ca: La vostra adreça de correu electrònic
