Paypal API (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Currency
fa: واحد پول

en: Default currency
fa: واحد پول پیش‌فرض

en: Cost
fa: هزینه

en: Quantity
fa: تعداد

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Create
fa: ایجاد

en: here
fa: اینجا

en: Default cost
fa: هزینه پیش‌فرض

en: Your email address
fa: آدرس پست الکتونیکی شما

en: edit configuration
fa: ویرایش پیکربندی
