Paypal API (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Currency
fr: Devise

en: Default currency
fr: Devise par défaut

en: Cost
fr: Coût

en: Quantity
fr: Quantité

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Create
fr: Créer

en: here
fr: ici

en: Default cost
fr: Prix de revient par défaut

en: Your email address
fr: Votre adresse de courriel

en: edit configuration
fr: modifier la configuration
