Paypal API (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Currency
ja: 通貨

en: Default currency
ja: デフォルトの通貨

en: Cost
ja: 原価

en: Quantity
ja: 数量

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Create
ja: 作成

en: here
ja: こちら

en: Default cost
ja: デフォルトの原価

en: Your email address
ja: あなたのメールアドレス

en: edit configuration
ja: 設定を編集
