Paypal API (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Currency
mr: चलन

en: Cost
mr: किंमत

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: here
mr: येथे
