Paypal API (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Currency
sk: Mena

en: Default currency
sk: Predvolená mena

en: Cost
sk: Náklady

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Create
sk: Vytvoriť

en: here
sk: tu

en: Default cost
sk: Štandardné náklady

en: Your email address
sk: Vaša emailová adresa
