Paypal API (7.x-1.2-beta3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Currency
et: Valuuta

en: Default currency
et: Vaikimisi rahaühik

en: Cost
et: Maksumus

en: Quantity
et: Kogus

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Create
et: Loo

en: Your email address
et: Sinu e-posti aadress
