PayPal for Payment (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Password
ast: Clave

en: Continue
ast: Siguir

en: Signature
ast: Robla

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu
