PayPal for Payment (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Password
az: Parol

en: Continue
az: Davam et

en: Signature
az: İmza

en: Workflow
az: İş axını

en: Reversed
az: Tərs

en: Authentication
az: İdentifikasiyası
