PayPal for Payment (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Password
eu: Pasahitza

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Signature
eu: Sinadura

en: Reversed
eu: Alderantzikatu

en: Automatic
eu: Automatikoa
