PayPal for Payment (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Signature
gu: હસ્તાક્ષર
