PayPal for Payment (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Signature
hy: ստորագրություն
