PayPal for Payment (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Password
jv: Sandhi

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Signature
jv: Tapak asma

en: Workflow
jv: Alur kerja
