PayPal for Payment (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Continue
km: បន្ត

en: Signature
km: ​ហត្ថលេខា

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ
