PayPal for Payment (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Password
ps: پټ توری

en: Continue
ps: دوام

en: Signature
ps: لاسليک

en: Authentication
ps: تصدیق
