PayPal for Payment (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Password
sl: Geslo

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Signature
sl: Podpis

en: Workflow
sl: Potek dela
