PayPal for Payment (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Password
ca: Contrasenya

en: Continue
ca: Continua

en: Signature
ca: Signatura

en: Payment
ca: Pagament

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Reversed
ca: Inverteix

en: Denied
ca: Denegat

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Automatic
ca: Automàtic
