PayPal for Payment (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Signature
el: Υπογραφή

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Reversed
el: Ανεστραμμένος

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Automatic
el: Αυτόματο
