PayPal for Payment (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Password
fr: Mot de passe

en: Continue
fr: Continuer

en: Payment
fr: Paiement

en: Manual
fr: Manuel

en: Workflow
fr: Processus

en: Product count
fr: Nombre de produit(s)

en: Reversed
fr: Inversé

en: Denied
fr: Refusé

en: Refunded
fr: Remboursé

en: Authentication
fr: Authentification

en: Automatic
fr: Automatique

en: Server
fr: Serveur

en: Capture
fr: Capturer

en: PayPal IPN
fr: IPN Paypal
