PayPal for Payment (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: PayPal
hi: पेपैल

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Signature
hi: हस्ताक्षर

en: Manual
hi: मैनुअल

en: Workflow
hi: कार्यप्रवाह

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: Automatic
hi: स्वचालित
