PayPal for Payment (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Username
is: Notendanafn

en: Email address
is: Netfang

en: Password
is: Lykilorð

en: Continue
is: Halda áfram

en: Signature
is: Undirskrift

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: Workflow
is: Vinnuflæði
