PayPal for Payment (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Password
ka: პაროლი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Signature
ka: ხელმოწერა
