PayPal for Payment (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Continue
lt: Tęsti

en: Signature
lt: Parašas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Product count
lt: Prekių skaičius

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Authentication
lt: Indentifikacija
