PayPal for Payment (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Signature
ne: हस्ताक्षर
