PayPal for Payment (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Signature
sq: Firma
