PayPal for Payment (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Email address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Signature
ta: கையொப்பம்

en: Reversed
ta: நேர்மாறான

en: Automatic
ta: தானியங்கி
