PayPal for Payment (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Signature
vi: Chữ ký

en: Payment
vi: Thanh toán

en: Manual
vi: Thủ công

en: Workflow
vi: Luồng công việc

en: Denied
vi: Đã từ chối

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Automatic
vi: Tự động

en: Server
vi: Máy chủ
