PayPal for Payment (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Signature
bo: མིང་རྟགས

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Reversed
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེས་ཟིན་པ

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ
