PayPal for Payment (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email address
cs: E-mail

en: Password
cs: Heslo

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Signature
cs: Podpis

en: Payment
cs: Platba

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Production
cs: Výroba

en: Reversed
cs: Obráceně

en: Authentication
cs: Ověření

en: Automatic
cs: Automatické

en: Sandbox
cs: Sandbox (cvičný účet)

en: Capture
cs: Zachytit

en: PayPal Express Checkout
cs: Expresní platba přes PayPal
