PayPal for Payment (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Continue
cy: Parhau

en: Signature
cy: Llofnod

en: Payment
cy: Taliad

en: Production
cy: Cynhyrchiad
