PayPal for Payment (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Password
fa: گذرواژه

en: Continue
fa: ادامه

en: Signature
fa: امضا

en: Payment
fa: پرداخت

en: Manual
fa: دستی

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Production
fa: محصولات

en: Reversed
fa: معکوس

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Automatic
fa: خودکار
