PayPal for Payment (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Username
id: Nama pengguna

en: Email address
id: Alamat email

en: Password
id: Sandi

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Signature
id: Tanda tangan

en: Payment
id: Pembayaran

en: Manual
id: Petunjuk

en: Workflow
id: Alur kerja

en: Reversed
id: Terbalik

en: Authentication
id: Autentikasi

en: Automatic
id: Otomatis
