PayPal for Payment (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: PayPal
mr: पे पल

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Signature
mr: हस्ताक्षर
