PayPal for Payment (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Signature
my: လက်မှတ်
