PayPal for Payment (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Payment
nl: Betaling

en: Manual
nl: Handmatig

en: Production
nl: Productie

en: Reversed
nl: Omgekeerd

en: Denied
nl: Afgewezen

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Sandbox
nl: Testomgeving

en: Capture
nl: Vastleggen

en: PayPal Express Checkout
nl: Afrekenen met PayPal Express
