PayPal for Payment (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Email address
ro: Adresă email

en: Password
ro: Parolă

en: Continue
ro: Continuare

en: Signature
ro: Semnătura

en: Payment
ro: Plată

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Production
ro: Producţie

en: Reversed
ro: Inverstat

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Automatic
ro: Automat

en: Capture
ro: Captură
